Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Палта

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 130035-31283_60702
состав:96%памук,4%еластин
12.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 34, 42, 38, 44, контакт: 078 224 376
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 36, 42, 40, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 34, 42, 38, 44, контакт: 078 224 376
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 36, 42, 40, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПалта
banner