Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Комбинизони

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 380331-11060_9450
состав:75%полиестер,19%вискоза,6%еластин
11.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 36, 40, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКомбинизони
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 36, 40, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКомбинизони
banner