Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Долги здолништа

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 210020-31223_50939
состав:85%вискоза,15%полиестер
6.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 40, 36, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаДолги здолништа
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 40, 36, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаДолги здолништа
banner