Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Чорапи/Хулахопки

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: E098E0914A_V9
состав:59% Најлон 36% Метализирано Влакно 5% Еластин
890 ден
712 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 02, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЧорапи/Хулахопки
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 02, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЧорапи/Хулахопки
banner