Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Хеланки

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: P969L086KF_Z3
состав:Вискоза 093% Еластан 07%
2.990 ден
2.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаХеланки
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаХеланки
banner