Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Фустани

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: 7059T030BQ_Z3
состав:Вискоза 100%
6.090 ден
3.040 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаФустани
ПолЖенски
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаФустани
ПолЖенски
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Fiorella Rubino - Фармерки

состав:Памук 090% Полиестер 07% Еластан 03%
1.840 ден 3.690 ден

Oltre - Комбинизони

состав:Полиестер 100%
5.173 ден 7.390 ден
banner