Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Миди Фустани

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: 7361T002U9_16
состав:100% Полиестер
5.890 ден
4.712 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 39, 43, 41, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМиди Фустани
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 39, 43, 41, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМиди Фустани
banner