Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Ремени

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: B283E002BA_33
состав:100% Полиуретан
2.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 02, 01, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаРемени
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 02, 01, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаРемени
banner