Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: M869L002ZM_02
состав:62% Акрил 22% Најлон 9% Полиестер 4% Метализирано влакно 3% Еластин
5.890 ден
2.940 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПлетенини и џемпери
banner