Welcome to our fashion store!
You have no items in your shopping cart.
Close
Filters
Search

Fiorella Rubino - Плетенини и џемпери

Manufacturer: Fiorella Rubino
SKU: M228L0855M_S3
состав: 1.ткаенина:31% вискоза,26% полиамид,20% волна, 10% полиестер,5% нсвила,4% кашмир, 4% метализирано влакно,2.ткаенина:31% вискоза ,25% ополиамид,20% волна, 11%полиестер,5%свила,4% кашмир,4% метализирано влакно
5,190 ден
2,590 ден
Availability: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: M, S, XL, контакт: 078 339 146
Products specifications
SexFemale
Колекција2022 Есен-Зима
CategoryПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: M, S, XL, контакт: 078 339 146
Write your own review
  • Only registered users can write reviews
*
*
Bad
Excellent
*
*
*
Products specifications
SexFemale
Колекција2022 Есен-Зима
CategoryПлетенини и џемпери
banner