Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Хеланки

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: P895L1880X_Z3
состав: 56% Вискоза 30% Најлон 9% Полиестер 5% Еластин
4.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XS, M, S, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаХеланки
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XS, M, S, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаХеланки
banner