Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Палта

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: R600T07M72_Z3
состав:46% Памук 35% Полиестер 11% акрил 3% Вискоза 3% Најлон 1% Метализирано Влакно
6.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 43, 45, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 43, 45, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
banner