Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Палта

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: Q385T0003X_09
состав:70% Лиосел 20% Лен
7.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 45, 39, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 45, 39, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПалта
banner