Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Палта

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: F756T004KR_22
состав:Полиестер 100%
9.890 ден
6.920 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПалта
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПалта
banner