Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Наметки

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: G873L085DF_33
состав:Вискоза 063% Најлон 31% Еластан 06%
4.890 ден
3.420 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаНаметки
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаНаметки
banner