Welcome to our fashion store!
You have no items in your shopping cart.
Close
Filters
Search

Fiorella Rubino - Наметки

Manufacturer: Fiorella Rubino
SKU: M728L067DM_34
состав: 85% Вискоза,7% Полиестер,7% Метализирано влакно,1% Полиамид
4,190 ден
2,637 ден
Availability: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, контакт: 078 339 146
Products specifications
Колекција2022 Пролет-Лето
CategoryНаметки
SexFemale
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, контакт: 078 339 146
Write your own review
  • Only registered users can write reviews
*
*
Bad
Excellent
*
*
*
Products specifications
Колекција2022 Пролет-Лето
CategoryНаметки
SexFemale
banner