Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Модни додатоци

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: H279E069FA_08
состав:Метал без никел 080% Стакло 20%
2.190 ден
1.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаМодни додатоци
ПолЖенски
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаМодни додатоци
ПолЖенски
banner