Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Мини Фустани

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: 7301T002V1_33
состав:65% Полиестер 35% Вискоза
5.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 45, 41, 39, 43, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМини Фустани
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 45, 41, 39, 43, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМини Фустани
banner