Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Марами/Шалови

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: S478E0955A_Z4
состав:71% Полиестер 29% Вискоза
2.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМарами/Шалови
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМарами/Шалови
banner