Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Маици

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: G274L080WV_Z4
состав:Вискоза 085% Полиестер 06% Еластан 05% Метални влакна 04%
2.990 ден
2.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаМаици
ПолЖенски
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаМаици
ПолЖенски
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Fiorella Rubino - Маици

состав:Полиестер 058% Вискоза 30% Еластан 06% Најлон 03% Метални влакна 03%
1.490 ден 2.990 ден
banner