Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Кардигани

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: M936L095AM_13
состав:58% Акриил 325 Полиестер 8% Волна 2% Еластин
6.490 ден
1.940 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, S, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКардигани
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, S, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКардигани
banner