Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Капути

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: 0160T07M47_Z3
состав:35% Полиестер 31% Памук 24% Ацетат 9% Волна 1% Вискоза
11.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 41, 37, 45, 39, 47, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 41, 37, 45, 39, 47, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
banner