Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Капути

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: 0139T000R8_34
состав:70% Полиестер 21% Вискоза 9% Еластин
9.190 ден
6.430 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 39, 41, 43, 45, 47, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКапути
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 39, 41, 43, 45, 47, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКапути
banner