Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Капути

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: 0137T16550_S1
состав:46% Полиестер 28% Памук 11% Вискоза 10% Акрил 5% Најлон постава: 100% Полиестер
10.490 ден
7.340 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 37, 41, 43, 45, 47, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКапути
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 37, 41, 43, 45, 47, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКапути
banner