Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Здолништа

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: 1424T0284J_34
состав:Памук 091% Полиестер 07% Еластан 02%
2.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаЗдолништа
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаЗдолништа
banner