Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Елеци

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: L029E083SF_33
состав:48% Вискоза 43% Полиестер 9% Еластин
5.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 01, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЕлеци
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 01, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЕлеци
banner