Welcome to our fashion store!
You have no items in your shopping cart.
Close
Filters
Search

Fiorella Rubino - Блузи

Manufacturer: Fiorella Rubino
SKU: G157L08812_09
состав: 1.ткаенина:95% вискоза 5% еластин 2.ткаенина:100% полиестер 3.ткаенина: 97% полиестер 3% метализирано влакно
3,190 ден
Availability: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, XL, M, контакт: 078 339 146
Products specifications
SexFemale
Колекција2022 Есен-Зима
CategoryБлузи
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, XL, M, контакт: 078 339 146
Write your own review
  • Only registered users can write reviews
*
*
Bad
Excellent
*
*
*
Products specifications
SexFemale
Колекција2022 Есен-Зима
CategoryБлузи
banner