Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Carpisa - Чанти

Дизајнер: Carpisa
SKU: BP928504W20_Black
состав:% 100 Кожа
3.290 ден
2.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаЕсен-Зима 2020
КатегоријаЧанти
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаЕсен-Зима 2020
КатегоријаЧанти
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Carpisa - Чанти

состав:% % 50 50 Најлон Полиестер
693 ден 990 ден
banner