Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Carpisa - Ремени

Дизајнер: Carpisa
SKU: AC939314W20_Black
состав:% % 30 70 Кожа Полиуретан
690 ден
552 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаРемени
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаРемени
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Motivi - Блузи

состав:Памук 073% Најлон 24% Еластан 03%
3.390 ден

Motivi - Наметки

состав:Вискоза 065% Најлон 35%
2.890 ден
banner