Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Carpisa - Паричници

Дизајнер: Carpisa
SKU: PD916802W20_Petrol
состав:% % 50 50 Најлон Полиуретан
1.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаЕсен-Зима 2020
КатегоријаПаричници
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаЕсен-Зима 2020
КатегоријаПаричници
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Carpisa - Паричници

состав:% % 50 50 Најлон Полиуретан
1.290 ден
banner