Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Carpisa - Паричници

Дизајнер: Carpisa
SKU: PD979604441_Black/Multicolour
состав:-
1.290 ден
693 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПаричници
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПаричници
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Carpisa - Додатоци

состав:% % 20 80 Памук Полиестер
207 ден 690 ден

Carpisa - Паричници

состав:% 100 Полиуретан
693 ден 990 ден

Carpisa - Чанти

состав:% 100 ПВЦ
1.183 ден 1.690 ден

Carpisa - Чанти

состав:% 100 ПВЦ
1.393 ден 1.990 ден
banner