Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Carpisa - Паричници

Дизајнер: Carpisa
SKU: PD966001W20_Beige
состав:% 100 Полиуретан
1.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПаричници
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПаричници
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Carpisa - Ремени

состав:% % 30 70 Кожа Полиуретан
690 ден

Carpisa - Чанти

состав:% 100 ПВЦ
2.690 ден
banner