Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Carpisa - Наметки

Дизајнер: Carpisa
SKU: ASB50901443_Raspberry
состав: % 100 Вискоза

Димензии:
Ширина: 215cm
Должина: 134cm
990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Carpisa - ТЦ Рамстор приземје, контакт: 078 308 484
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаНаметки
Производот е достапен во:

Carpisa - ТЦ Рамстор приземје, контакт: 078 308 484
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаНаметки
banner