Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Carpisa - Модни додатоци

Дизајнер: Carpisa
SKU: ANA60810541_Powder
состав: % 100 Полиуретан

Димензии:
Длабочина: 9cm
Ширина: 23cm
Должина: 14cm
890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМодни додатоци
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМодни додатоци
banner