Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Carpisa - Модни додатоци

Дизајнер: Carpisa
SKU: ANA12803541_Blood
состав: % 100 Полиуретан

Димензии:
Длабочина: 5cm
Ширина: 19cm
Должина: 16cm
990 ден
495 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМодни додатоци
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМодни додатоци
banner