Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Carpisa - Мали куфери - S

Дизајнер: Carpisa
SKU: VAA6950S942_Avion
состав: % % 20 80 Акрилонитрил-Бутадин-Стирин Поликарбонат

Димензии:
Длабочина: 20cm
Ширина: 37cm
Должина: 46cm

*НАПОМЕНА: Со овој производ следи заштитна навлака која чини 30 денари со вклучен ДДВ
8.690 ден
6.083 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Carpisa - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, контакт: 078 237 040
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКуфери
КатегоријаМали куфери - S
Производот е достапен во:

Carpisa - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, контакт: 078 237 040
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКуфери
КатегоријаМали куфери - S
banner