Welcome to our fashion store!
You have no items in your shopping cart.
Close
Filters
Search

Carpisa - Куфери

Manufacturer: Carpisa
SKU: VA77960MC00_Grey
состав: % 100 Полиестер

Димензии:
Длабочина: 23cm
Ширина: 42cm
Должина: 60cm*НАПОМЕНА: Со овој производ следи заштитна навлака која чини 30 денари со вклучен ДДВ*НАПОМЕНА: Со овој производ следи заштитна навлака која чини 30 денари со вклучен ДДВ*НАПОМЕНА: Со овој производ следи заштитна навлака која чини 30 денари со вклучен ДДВ
3,990 ден
Availability: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Carpisa - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 572
Carpisa - ТЦ Капитол 1ви кат, контакт: 078 253 910
Carpisa - ТЦ Рамстор приземје, контакт: 078 308 484
Products specifications
SexFemale
Колекција2022 Есен-Зима
CategoryКуфери
Производот е достапен во:

Carpisa - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 572
Carpisa - ТЦ Капитол 1ви кат, контакт: 078 253 910
Carpisa - ТЦ Рамстор приземје, контакт: 078 308 484
Write your own review
  • Only registered users can write reviews
*
*
Bad
Excellent
*
*
*
Products specifications
SexFemale
Колекција2022 Есен-Зима
CategoryКуфери
banner