Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Carpisa - Додатоци

Дизајнер: Carpisa
SKU: OGA20301541_Red
состав: % 100 Полиуретан

Димензии:
Длабочина: 17cm
Ширина: 27cm
Должина: 13cm
3.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаДодатоци
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаДодатоци
banner