Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Carpisa - Чанти

Дизајнер: Carpisa
SKU: BS988908441_Powder
состав:% 100 ПВЦ
1.990 ден
1.393 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаЧанти
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаЧанти
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Gerry Weber - Маици

состав:-
2.703 ден 5.290 ден

Carpisa - Додатоци

состав:% 10 90 Полиестер Полиуретан
390 ден

Carpisa - Чанти

состав:% 100 ПВЦ
1.393 ден 1.990 ден
banner